Otázky o tom, teplotu, bolest, ochlazuje, lékařství

Období respiračních infekcí, a jeden z nejvíce konstantní příznaky a symptomy, je vysoká teplota. A běžně mnoho vidět horečka jako hrozbu, a to zejména na pozadí nepohodlí nebo nepohodlí vyplývající ze zimnice. Přesto ne vždy teplotu, hrozí, stejně jako potřebuje snížit. Navíc, obvykle to je kontraindikován u některých léků, které se obvykle používají v terapii. Diskutovat o jeden z nejčastěji kladené otázky týkající se horečka.

Low-grade high teplota: normální nebo infekce?

Několik pacientů, mají zájem v tom, zda nízká teplota je typická varianta, nebo je to definitivní známky infekce? Odborníci tvrdí, že možná i menší zvýšení čísla na teploměru při stresu nebo statný fyzické námaze, přehřátí, nebo užívání některých léků. Ale také pro většinu komponentu, pokud je to zdlouhavé zachována, teplota je nízká-v těle číhá infekce.

Low-grade high teplota normální nebo infekce

Občas toto znamení a příznak je typické pro endokrinní a také metabolické poruchy, onkologické onemocnění, stejně jako systémové onemocnění. Pokud teplota není minimalizován na několik dní, i když příznaky infekce jsou pryč, nemůžete čekat, musíte se poradit s lékařem pro hodnocení. Obvykle, infekce trvá chronické povahy, a také vyžadují změnu ve strategii léčby, odstranění potíží a vzniku autoimunitních, citlivé a také endokrinní podmínky.

Navíc, jako dlouhodobé low-grade teplota může být známkou infekce močových systém cest, který potřebuje aktivní léčby. Nejúčinnější léky na snížení teploty, je non-steroidní anti-pobuřující drogy, stejně jako antipyretikum akce, konkrétně paracetamol i ibuprofen. Navíc vždy aktuální, stejně jako non-farmakologické prostředky péče o vysoké teplotě: čištění vlhkým hadříkem, získání vyvolávající pocení produktů a také čaje, ochladí se v oblasti velkých cév.

Kdy je nutné přinést teplotu dolů?

Na jeho vlastní, horečku, proti virové nebo mikrobiální infekce-bezpečnost reakce těla, zdrcující úkol patogeny a otočí se na imunitní reakci a metabolismu. Přesto bezpečnostní teplotní úroveň má své meze, přes které je ohrožené porušení je pro tělo.

Kdy je nutné přinést teplotu dolůProto zdravotníci radí pokles teploty u dospělých s úspěchem číslic v 38,5-39,0 ° c nebo níže, pokud subjektivně, je mimořádně stresující. U dětí velmi brzy věková hranice nebezpečné teploty úrovni je snížena, je 38,0-38,5 ℃, stejně jako pro kojence je také mnohem méně. Mají nějaký druh vysoké teploty, je nutné zavolat lékaře! Když teplota není nutná redukce k dosažení normálních hodnot, je důležité, že čísla skutečně jít dolů do bezpečí pokles zůstal v sérii alespoň 0,5 až 1,0 ℃. To bude jistě pomáhají imunitní systém, aby se aktivně spravovat mikroorganismy, aniž by došlo k poškození metabolických procesů v těle. Můžete začít snížení vysoké teploty s bez drog přístupy-náklady a továrny, čaje, masážní mokrý ručník, lehké oblečení. Stejně jako pouze tehdy, když jejich neefektivnost je použít léky.

Nepohodlí očí, svalů a kloubů s vysokou teplotou

Obvykle na historii nachlazení, stejně jako je horečka, jedinci cítit nepohodlí a bolí klouby, stejně jako svalové tkáně, a také by mohly poškodit vaše oči, stejně jako hlavu. Obvykle bolest v očích, a také hlavy se děje na pozadí virové nebo mikrobiální infekcí, v důsledku pronikání viru a jeho aktivní rekreaci v těle. Jako výsledek svého úkolu, patogeny vylučovat odpadní produkty s nebezpečnými účinky pro tělo, podporují sekreci zánětlivých rozhodci.

Nepohodlí očí, svalů a kloubů s vysokou teplotouTo vše s sebou zhoršit receptory svalové hmoty, stěny kapiláry a také různé jiné tkáně, předpoklady nepohodlí a nepohodlí. Nicméně, nepohodlí v kloubech nebo v očích může být jedním z příznaků onemocnění, výsledek intenzivní zánět. To je jako výsledek vitální srovnatelné s příznaky mluvit s lékařem, aby eliminovat problémy a šíření infekce. Mezi nepříjemné pocity na historii horečka je ochlazuje. To dělá člověk plazit, aby kryt, aby dokončit útulné, klepání zubů a také poiavitsia. Zimnice na pozadí vysoké teplotě, – tělo je zpětná vazba k pronikání patogenu a také snaha o zahřátí těla, protože ostré a také aktivní svalové kontrakce, které hoří v jejich glykogen obchodů, stejně jako dává posílen částí tepla „těla“ tak, jak se ohřívá na boj off viry a také bakterií. Obecně platí, že horečka se koná v počátečním období infekce, když tělesná teplota je pouze rozšíření, a také tyto změny v termoregulačním centru upravuje tělo warm-up. Aby se rychle zahřát tělo do pořádku mysl v okamžiku, kdy teploty, spínač na mechanismus horečky (na léky, to je nazýváno termínem „kontraktilní termogeneze“). Toto období musí být relaxační, pokrývající které se vztahuje, a ne, aby se, pokud je to možné, lék na vysoké teploty.